%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

43931

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی پستان

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، نبش خیابان دشتستان پنجم، ساختمان 148، واحد 11

تلفن:02122852250

بیمه های طرف قرارداد

 • پزشک خانواده
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید نفیسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید نفیسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
دکتر ناهید نفیسی
دکتر ناهید نفیسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید نفیسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید نفیسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید نفیسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید نفیسی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید نفیسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید نفیسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید نفیسی کجا است؟
دکترناهید نفیسی مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید نفیسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید نفیسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید نفیسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید نفیسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید نفیسی متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید نفیسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناهید نفیسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید نفیسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید نفیسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ناهید نفیسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید نفیسی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید نفیسیدکترناهید نفیسی dr nahid nafisi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر ناهید نفیسی در تهران، پاسداران، نبش خیابان دشتستان پنجم، ساختمان 148، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید نفیسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122852250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید نفیسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید نفیسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید نفیسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید نفیسی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید نفیسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.