دکتر سید ابراهیم کتابچی

دکتر سید ابراهیم کتابچی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

12585
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب میدان آرژانتین

آدرس:

تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، بن بست آفرین، ساختمان آفرین

تلفن:02188733730

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید ابراهیم کتابچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید ابراهیم کتابچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید ابراهیم کتابچی
نوبت مطب میدان آرژانتین
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، بن بست آفرین، ساختمان آفرین

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید ابراهیم کتابچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید ابراهیم کتابچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید ابراهیم کتابچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید ابراهیم کتابچی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید ابراهیم کتابچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم کتابچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید ابراهیم کتابچی کجا است؟
دکتر سید ابراهیم کتابچی 1 مطب در مطب میدان آرژانتین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید ابراهیم کتابچی را ببینید.
+
آیا دکتر سید ابراهیم کتابچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم کتابچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید ابراهیم کتابچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید ابراهیم کتابچی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید ابراهیم کتابچی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید ابراهیم کتابچی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابراهیم کتابچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید ابراهیم کتابچی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید ابراهیم کتابچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید ابراهیم کتابچی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید ابراهیم کتابچیدکتر سید ابراهیم کتابچی dr seyed ebrahim ketabchi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر سید ابراهیم کتابچی در تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، بن بست آفرین، ساختمان آفرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید ابراهیم کتابچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188733730 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید ابراهیم کتابچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید ابراهیم کتابچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید ابراهیم کتابچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید ابراهیم کتابچی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید ابراهیم کتابچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.