دکتر محمدهادی رادفر

دکتر محمدهادی رادفر

تخصص قلب و عروق

تهران

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

20729

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، ابتدای پاسداران، نبش دشتستان پنجم، پلاک 148، واحد 7

تلفن:02122859049

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدهادی رادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
دکتر محمدهادی رادفر
دکتر محمدهادی رادفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدهادی رادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدهادی رادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدهادی رادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدهادی رادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدهادی رادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی رادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدهادی رادفر کجا است؟
دکترمحمدهادی رادفر مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدهادی رادفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدهادی رادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی رادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدهادی رادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدهادی رادفر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدهادی رادفر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدهادی رادفر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهادی رادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدهادی رادفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدهادی رادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدهادی رادفر 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدهادی رادفردکترمحمدهادی رادفر dr mohammad hadi radfar از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمدهادی رادفر در تهران، ابتدای پاسداران، نبش دشتستان پنجم، پلاک 148، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدهادی رادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122859049 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدهادی رادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدهادی رادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدهادی رادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدهادی رادفر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدهادی رادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.