دکتر مجید مهر محمدی

دکتر مجید مهر محمدی

دکترای روانشناسی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

1511

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و پاسارگاد، پلاک 83

تلفن:03136269189

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید مهر محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید مهر محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مجید مهر محمدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مجید مهر محمدی
دکتر مجید مهر محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید مهر محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید مهر محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید مهر محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید مهر محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید مهر محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مهر محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید مهر محمدی کجا است؟
دکترمجید مهر محمدی خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید مهر محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید مهر محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مهر محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید مهر محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید مهر محمدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید مهر محمدی چه زمانی است؟
دکتر مجید مهر محمدی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید مهر محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید مهر محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مجید مهر محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید مهر محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید مهر محمدیدکترمجید مهر محمدی dr majid meh mohammadi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر مجید مهر محمدی در اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و پاسارگاد، پلاک 83 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید مهر محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید مهر محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید مهر محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید مهر محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید مهر محمدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید مهر محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.