دکتر حسین وطن خواه

دکتر حسین وطن خواه

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۱۹۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان طلاب

آدرس:

مشهد، خیابان طلاب، بلوار مفتح ۳، ساختمان پزشکان صاحب الزمان

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حسین وطن خواه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طلاب
ملاحظات

بیمار محترم خواهشمندیم قبل از مراجعه به مطب جهت هماهنگی مجدد با منشی محترم، با شماره 05132719991 تماس بگیرید.

زمان داده شده بابت حضور شما درمطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود

دکتر حسین وطن خواه
دکتر حسین وطن خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین وطن خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین وطن خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین وطن خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین وطن خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین وطن خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین وطن خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین وطن خواه کجا است؟
دکتر حسین وطن خواه 1 مطب در مطب خیابان طلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین وطن خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین وطن خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین وطن خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین وطن خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین وطن خواه متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین وطن خواه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین وطن خواه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین وطن خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین وطن خواه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین وطن خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین وطن خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین وطن خواه

دکتر حسین وطن خواه dr hosein vatan khah از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر حسین وطن خواه در مشهد، خیابان طلاب، بلوار مفتح ۳، ساختمان پزشکان صاحب الزمان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین وطن خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132719991 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین وطن خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین وطن خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین وطن خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین وطن خواه تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین وطن خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.