دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب میدان 10دی

آدرس:

مشهد، میدان 10دی، خیابان رازی، نبش رازی 10، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 5، واحد 51

تلفن:09155984116

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه قانع شعرباف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه قانع شعرباف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

امیرعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر خوب و خوش برخوردی بودند اما متاسفانه حدود ۲ ساعت معطل شدیم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه قانع شعرباف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان 10دی
مشهد - مشهد، میدان 10دی، خیابان رازی، نبش رازی 10، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 5، واحد 51


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه قانع شعرباف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه قانع شعرباف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه قانع شعرباف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه قانع شعرباف چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه قانع شعرباف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قانع شعرباف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه قانع شعرباف کجا است؟
دکتر فاطمه قانع شعرباف 1 مطب در مطب میدان 10دی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه قانع شعرباف را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه قانع شعرباف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قانع شعرباف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه قانع شعرباف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه قانع شعرباف متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه قانع شعرباف چه زمانی است؟
دکتر فاطمه قانع شعرباف از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قانع شعرباف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه قانع شعرباف چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه قانع شعرباف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه قانع شعرباف 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه قانع شعرباف


دکتر فاطمه قانع شعرباف dr fatemeh ghane sher baf از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فاطمه قانع شعرباف در مشهد، میدان 10دی، خیابان رازی، نبش رازی 10، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 5، واحد 51 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه قانع شعرباف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09155984116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه قانع شعرباف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه قانع شعرباف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه قانع شعرباف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه قانع شعرباف متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه قانع شعرباف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.