%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

71355

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه

آدرس:

مشهد، خیابان دانشگاه، خیابان کفایی، نبش کفایی1، ساختمان صدرا، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آنوش آذرفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آنوش آذرفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دانشگاه
دکتر آنوش آذرفر
دکتر آنوش آذرفر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آنوش آذرفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آنوش آذرفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آنوش آذرفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آنوش آذرفر چقدر است؟
هزینه ویزیت آنوش آذرفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش آذرفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آنوش آذرفر کجا است؟
دکترآنوش آذرفر مطب خیابان دانشگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آنوش آذرفر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آنوش آذرفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش آذرفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آنوش آذرفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آنوش آذرفر متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آنوش آذرفر چه زمانی است؟
دکتر آنوش آذرفر از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آنوش آذرفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آنوش آذرفر چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر آنوش آذرفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آنوش آذرفر 5 از 5 است.

درباره دکتر آنوش آذرفردکترآنوش آذرفر dr anush azarfar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر آنوش آذرفر در مشهد، خیابان دانشگاه، خیابان کفایی، نبش کفایی1، ساختمان صدرا، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آنوش آذرفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138479892 ، 09154443417 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آنوش آذرفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آنوش آذرفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آنوش آذرفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آنوش آذرفر متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آنوش آذرفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.