دکتر حسین باجغلی

دکتر حسین باجغلی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فوق تخصص بیماری های عضلات
اصفهان
%95
پیشنهاد(از 178 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص در بیماری های عضلات از انیستیتیو عضلات داننشگاه کالیفرنیا آمریکا

کد نظام پزشکی

9648

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه شبانه روزی اصفهان

تلفن:03132228080

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین باجغلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین باجغلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 178 کاربر)

%95
168 کاربر از 178 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  74 نفر
 • 15-45 دقیقه
  76 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر حسین باجغلی
دکتر حسین باجغلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین باجغلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین باجغلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین باجغلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین باجغلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین باجغلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین باجغلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین باجغلی کجا است؟
دکترحسین باجغلی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین باجغلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین باجغلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین باجغلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین باجغلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین باجغلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین باجغلی چه زمانی است؟
دکتر حسین باجغلی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین باجغلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین باجغلی چقدر است؟
تا کنون 178 نفر به دکتر حسین باجغلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین باجغلی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین باجغلیدکترحسین باجغلی dr hosein bajogholi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر حسین باجغلی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه شبانه روزی اصفهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین باجغلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132228080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین باجغلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین باجغلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین باجغلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین باجغلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین باجغلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.