دکتر فتح الله حکمی

دکتر فتح الله حکمی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قفسه سینه
تهران

کد نظام پزشکی

984

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان دی

بیمارستان طوس

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فتح الله حکمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فتح الله حکمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فتح الله حکمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتح الله حکمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتح الله حکمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فتح الله حکمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فتح الله حکمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتح الله حکمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فتح الله حکمی کجا است؟
دکتر فتح الله حکمی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فتح الله حکمی را ببینید.
+
آیا دکتر فتح الله حکمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتح الله حکمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فتح الله حکمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتح الله حکمی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتح الله حکمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فتح الله حکمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتح الله حکمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتح الله حکمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فتح الله حکمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتح الله حکمی 0 از 5 است.

درباره دکتر فتح الله حکمیدکتر فتح الله حکمی dr fath allah hokmi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فتح الله حکمی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتح الله حکمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188034928,02188607885 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتح الله حکمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتح الله حکمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتح الله حکمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتح الله حکمی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتح الله حکمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.