فاطمه فروزان

فاطمه فروزان

کارشناس گفتاردرمانی

آسیب شناس گفتار و زبان
بندرعباس

کد نظام پزشکی

گ 437
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

ارزیابی،تشخیص و درمان اختلالات گفتار و زبان ناشی از:
کم شنوایی،لکنت،تاخیر در رشد گفتار و زبان،شکاف لب و کام،اختلالات تلفظی،سکته های مغزی،فلج مغزی،اختلالات بلع،اختلالات صدا و اُتیسم

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب دکتر فاطمه فروزان

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه چهارم

تلفن:07632210540

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به فاطمه فروزان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه فروزان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه فروزانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه فروزان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فروزان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه فروزان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه فروزان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فروزان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه فروزان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه فروزان کجا است؟
دکتر فاطمه فروزان 1 مطب در مطب دکتر فاطمه فروزان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه فروزان را ببینید.
+
آیا فاطمه فروزان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فروزان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه فروزان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فروزان متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه فروزان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه فروزان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه فروزان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه فروزان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به فاطمه فروزان رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه فروزان 5 از 5 است.

درباره فاطمه فروزاندکتر فاطمه فروزان dr fatemeh foroozan از دکترهای متخصص گفتاردرمانی بندرعباس هستند. مطب فاطمه فروزان در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه فروزان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632210540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه فروزان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه فروزان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه فروزان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه فروزان متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه فروزان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.