دکتر فاطمه مستاجران

دکتر فاطمه مستاجران

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

17460
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه مستاجران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه مستاجران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

منیره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون بسیار اروم و باحوصله و خوش برخورد بودن،جوری که من خیلی استرس داشتم و ازشون ارامش گرفتم درضمن تظاهر نمیکردن،ماهیت وجودشون اینچنین بود

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشک زنان .علمی ترین و با حوصله ترین هستند به تمامی سوالات دقیق پاسخ میدهند .ممنونم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک مهربونی هستند ولی آخر تایم بود و همین باعث شد خیلی عجله کنن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک باتجربه وعالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه مستاجرانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه مستاجران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه مستاجران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه مستاجران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه مستاجران چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه مستاجران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مستاجران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه مستاجران کجا است؟
دکتر فاطمه مستاجران 1 مطب در خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه مستاجران را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه مستاجران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مستاجران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه مستاجران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه مستاجران متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه مستاجران چه زمانی است؟
دکتر فاطمه مستاجران از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مستاجران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه مستاجران چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فاطمه مستاجران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه مستاجران 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه مستاجراندکتر فاطمه مستاجران dr fateme mostajeran از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه مستاجران در اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل بیمارستان صدوقی، ساختمان میرداماد، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه مستاجران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132643939 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه مستاجران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه مستاجران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه مستاجران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه مستاجران متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه مستاجران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.