%99
پیشنهاد(از 141 کاربر)

کد نظام پزشکی

54378

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز، تقاطع خیابان معدل و صورتگر، ساختمان تصویربرداری پزشکی تابش، طبقه دوم، واحد 2

تلفن:07132313234

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده دانافر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده دانافر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 141 کاربر)

%99
139 کاربر از 141 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  47 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  25 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.  

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فریده دانافر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فریده دانافر
دکتر فریده دانافر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده دانافر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده دانافر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده دانافر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده دانافر چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده دانافر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده دانافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده دانافر کجا است؟
دکترفریده دانافر مطب خیابان معدل مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریده دانافر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریده دانافر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده دانافر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده دانافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده دانافر متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده دانافر چه زمانی است؟
دکتر فریده دانافر از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده دانافر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده دانافر چقدر است؟
تا کنون 141 نفر به دکتر فریده دانافر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده دانافر 5 از 5 است.

درباره دکتر فریده دانافردکترفریده دانافر dr faride anafar از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر فریده دانافر در شیراز، تقاطع خیابان معدل و صورتگر، ساختمان تصویربرداری پزشکی تابش، طبقه دوم، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده دانافر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132313234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده دانافر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده دانافر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده دانافر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده دانافر متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده دانافر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.