دکتر سید محمدباقر ابطحی

دکتر سید محمدباقر ابطحی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

ویزیت درمان غیرجراحی بیماری های عضلانی، اسکلتی، مشاوره توانبخشی

نوار عصب و عضله، تزریقات تخصصی درون مفصلی و...

کد نظام پزشکی

135045

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب بولوار مرزداران

آدرس:

تهران، بلوار مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرکز درمانی و جراحی بهار، طبقه 3، کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی بهار

تلفن:02147617300

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدباقر ابطحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدباقر ابطحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدباقر ابطحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدباقر ابطحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدباقر ابطحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدباقر ابطحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدباقر ابطحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر ابطحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدباقر ابطحی کجا است؟
دکترسید محمدباقر ابطحی مطب بولوار مرزداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمدباقر ابطحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدباقر ابطحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر ابطحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدباقر ابطحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدباقر ابطحی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدباقر ابطحی چه زمانی است؟
دکتر سید محمدباقر ابطحی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر ابطحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدباقر ابطحی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید محمدباقر ابطحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدباقر ابطحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدباقر ابطحیدکترسید محمدباقر ابطحی dr eyeed mohammadbagher abtahi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر سید محمدباقر ابطحی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه نبوی، پلاک 2، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدباقر ابطحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126658517 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدباقر ابطحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدباقر ابطحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدباقر ابطحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدباقر ابطحی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدباقر ابطحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.