دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بهروز کاشانچی

دکتر بهروز کاشانچی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

6467
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، مقابل بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم ، پلاک 20

تلفن:02188730030

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز کاشانچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز کاشانچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از دکتر های متشخص قدیمی و با تجربه

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دكتر باسوادي هستن خدا حفظشون كنه.. من هر جا رفتم تشخيص اشتباه دادن ايشون بدون سونو متوجه مشكل من شدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهروز کاشانچی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قائم مقام فراهانی
تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، مقابل بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم ، پلاک 20


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز کاشانچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز کاشانچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز کاشانچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز کاشانچی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز کاشانچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز کاشانچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز کاشانچی کجا است؟
دکتر بهروز کاشانچی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز کاشانچی را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز کاشانچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز کاشانچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز کاشانچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز کاشانچی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز کاشانچی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهروز کاشانچی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز کاشانچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز کاشانچی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهروز کاشانچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز کاشانچی 5 از 5 است.
درباره دکتر بهروز کاشانچی


دکتر بهروز کاشانچی dr behroz kashanchi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بهروز کاشانچی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، مقابل بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه ششم ، پلاک 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز کاشانچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188730030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز کاشانچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز کاشانچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز کاشانچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز کاشانچی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز کاشانچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.