دکتر مینودخت باورساد کریمی

دکتر مینودخت باورساد کریمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تهران

کد نظام پزشکی

118607
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادتآباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نبش خیابان مروارید، ساختمان مروارید، طبقه 4، واحد 25

تلفن:09129344496

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینودخت باورساد کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینودخت باورساد کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

حدیث
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند. ممنون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مینودخت باورساد کریمی
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادتآباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نبش خیابان مروارید، ساختمان مروارید، طبقه 4، واحد 25
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینودخت باورساد کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینودخت باورساد کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینودخت باورساد کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینودخت باورساد کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینودخت باورساد کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینودخت باورساد کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینودخت باورساد کریمی کجا است؟
دکتر مینودخت باورساد کریمی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینودخت باورساد کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر مینودخت باورساد کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینودخت باورساد کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینودخت باورساد کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینودخت باورساد کریمی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینودخت باورساد کریمی چه زمانی است؟
دکتر مینودخت باورساد کریمی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینودخت باورساد کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینودخت باورساد کریمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مینودخت باورساد کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینودخت باورساد کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینودخت باورساد کریمیدکتر مینودخت باورساد کریمی dr minoo dokht bavar sad karimi از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف تهران هستند. مطب دکتر مینودخت باورساد کریمی در تهران، سعادتآباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نبش خیابان مروارید، ساختمان مروارید، طبقه 4، واحد 25 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینودخت باورساد کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09129344496 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینودخت باورساد کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینودخت باورساد کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینودخت باورساد کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینودخت باورساد کریمی متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینودخت باورساد کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.