دکتر امیر ایجادی

دکتر امیر ایجادی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ اندویورولوژی
تهران
%۹۲
پیشنهاد(از ۲۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۹۷۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهر، پلاک 133، طبقه اول، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر ایجادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر ایجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۵ کاربر)

%۹۲
۲۳ کاربر از ۲۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
ملاحظات

در مطب دکتر دستگاه سونوگرافی موجود هست.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر امیر ایجادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر امیر ایجادی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر امیر ایجادی
دکتر امیر ایجادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر ایجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر ایجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر ایجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر ایجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر ایجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ایجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر ایجادی کجا است؟
دکتر امیر ایجادی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر ایجادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر ایجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ایجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر ایجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر ایجادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر ایجادی چه زمانی است؟
دکتر امیر ایجادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ایجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر ایجادی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر امیر ایجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر ایجادی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر ایجادیدکتر امیر ایجادی dr amir eijadi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر امیر ایجادی در تهران، خیابان پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهر، پلاک 133، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر ایجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122771558,02122771557 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر ایجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر ایجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر ایجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر ایجادی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر ایجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.