%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نمونه برداری از توده های تیرویید برای تشخیص و درمان سرطان های تیرویید، تشخیص و درمان بیماریهای قند، تیرویید، چاقی و سایر بیماری های هورمونی و مربوط به غدد مترشحه درون ریز. 

کد نظام پزشکی

21591

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، بالاتر از میدان ونک، کوچه صانعی، مجتمع پزشکی صدف، طبقه چهارم، واحد 41

تلفن:09023500310

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر آذرنیور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر آذرنیور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
دکتر امیر آذرنیور
دکتر امیر آذرنیور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر آذرنیور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر آذرنیور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر آذرنیور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر آذرنیور چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر آذرنیور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آذرنیور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر آذرنیور کجا است؟
دکترامیر آذرنیور مطب ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر آذرنیور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر آذرنیور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آذرنیور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر آذرنیور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر آذرنیور متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر آذرنیور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر آذرنیور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آذرنیور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر آذرنیور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر امیر آذرنیور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر آذرنیور 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر آذرنیوردکترامیر آذرنیور dr amir azar neyvar از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر امیر آذرنیور در تهران، بالاتر از میدان ونک، کوچه صانعی، مجتمع پزشکی صدف، طبقه چهارم، واحد 41 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر آذرنیور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023500310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر آذرنیور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر آذرنیور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر آذرنیور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر آذرنیور متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر آذرنیور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.