دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امیرمحمد آل محمد

دکتر امیرمحمد آل محمد

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

31438

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرمحمد آل محمد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرمحمد آل محمد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرمحمد آل محمد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرمحمد آل محمد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرمحمد آل محمد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرمحمد آل محمد چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرمحمد آل محمد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرمحمد آل محمد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرمحمد آل محمد کجا است؟
دکتر امیرمحمد آل محمد 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرمحمد آل محمد را ببینید.
+
آیا دکتر امیرمحمد آل محمد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرمحمد آل محمد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرمحمد آل محمد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرمحمد آل محمد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرمحمد آل محمد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرمحمد آل محمد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرمحمد آل محمد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرمحمد آل محمد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیرمحمد آل محمد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرمحمد آل محمد 0 از 5 است.
درباره دکتر امیرمحمد آل محمد


دکتر امیرمحمد آل محمد dr ami mohammad al mohammad از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر امیرمحمد آل محمد در اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرمحمد آل محمد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133334230-06133334184-09169175794 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرمحمد آل محمد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرمحمد آل محمد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرمحمد آل محمد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرمحمد آل محمد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرمحمد آل محمد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.