%۹۸
پیشنهاد(از ۱۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

لیزرهای داخل چشمی، فیکو، لیزیک

همکاری با بیمارستان فیض، مرکز آبان و مرکز پارسیان

کد نظام پزشکی

۲۶۵۲۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش خیابان مهرداد شرقی، ساختمان الهیه طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی صالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱۲ کاربر)

%۹۸
۱۰۹ کاربر از ۱۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
ملاحظات

کودکان زیر 7 سال در مطب ویزیت نمی شوند.

دکتر علی صالحی
دکتر علی صالحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی صالحی کجا است؟
دکتر علی صالحی 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی صالحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی صالحی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی صالحی چه زمانی است؟
دکتر علی صالحی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی صالحی چقدر است؟
تا کنون 112 نفر به دکتر علی صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی صالحی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی صالحیدکتر علی صالحی dr ali salehi 2 از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر علی صالحی در اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش خیابان مهرداد شرقی، ساختمان الهیه طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131312180,03131312181 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی صالحی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.