دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی

دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

99005

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم قهقائی نظام آبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم قهقائی نظام آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی کجا است؟
دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی 1 مطب در مطب خیابان شهید باغدارنیا (رشید شمالی) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی متخصص آنکولوژی و سرطان زنان و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی 0 از 5 است.

درباره دکتر اکرم قهقائی نظام آبادیدکتر اکرم قهقائی نظام آبادی dr akram ghahghaee nezam abadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی در تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان شهید باقری، خیابان شهید باغدارنیا(رشید شمالی)، نبش کوچه 162 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177883284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.