دکتر سارا مهران تبار

دکتر سارا مهران تبار

دکترای روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

21984
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا مهران تبار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا مهران تبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا مهران تبار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا مهران تبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا مهران تبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا مهران تبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا مهران تبار چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا مهران تبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مهران تبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا مهران تبار کجا است؟
دکتر سارا مهران تبار 1 مطب در مطب آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا مهران تبار را ببینید.
+
آیا دکتر سارا مهران تبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مهران تبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا مهران تبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا مهران تبار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا مهران تبار چه زمانی است؟
دکتر سارا مهران تبار از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا مهران تبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا مهران تبار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا مهران تبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا مهران تبار 0 از 5 است.

درباره دکتر سارا مهران تباردکتر سارا مهران تبار dr Sara mehran tabar از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب دکتر سارا مهران تبار در تبریز، آبرسان، روبرووی کلانتر کوچه، جنب بانک کار آفرین، ساختمان مترو، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا مهران تبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133379783 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا مهران تبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا مهران تبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا مهران تبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا مهران تبار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا مهران تبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.