سحر انصاریان

سحر انصاریان

کارشناس مامایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

م-55880

درباره‌پزشک

مشاوره قبل از بارداری، مشاوره ازدواج،درمان مشکلات زنان ، NST ،مراقبت های دوران بارداری، کلاسهای زایمان فیزیولوژیک، مامای همراه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، جنب آزمایشگاه فارابی، کوچه سرای کتاب، ساختمان شمس، طبقه اول

تلفن:07632248080

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک سپه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سحر انصاریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سحر انصاریان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر انصاریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر انصاریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر انصاریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر انصاریان چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر انصاریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر انصاریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر انصاریان کجا است؟
دکتر سحر انصاریان 1 مطب در مطب خیابان سید جمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سحر انصاریان را ببینید.
+
آیا سحر انصاریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر انصاریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر انصاریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر انصاریان متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر انصاریان چه زمانی است؟
دکتر سحر انصاریان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سحر انصاریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر انصاریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سحر انصاریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر انصاریان 0 از 5 است.

درباره سحر انصاریاندکتر سحر انصاریان Sahar ansarian از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب سحر انصاریان در بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، جنب آزمایشگاه فارابی، کوچه سرای کتاب، ساختمان شمس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر انصاریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر انصاریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر انصاریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر انصاریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر انصاریان متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر انصاریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.