مریم ثاقب رای

مریم ثاقب رای

کارشناس مامایی

کد نظام پزشکی

م-23604

درباره‌پزشک

مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان،انجام نوار قلب جنین

بیماریهای زنان،پاپ اسمیر،گذاشتن و برداشتن IUD

مشاوره قبل از ازدواج،شیردهی و تغذیه کودک،ماساژ نوزاد

کلاسهای آمادگی زایمان،یوگای بارداری،ورزش های آبی دوران بارداری

مامای همراه جهت زایمان طرف قرداد با کلیه بیمارستان ها

مامای خصوصی جهت زایمان


 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم ثاقب رای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مریم ثاقب رای
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو39,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم ثاقب رای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ثاقب رای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم ثاقب رای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم ثاقب رای چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ثاقب رای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم ثاقب رای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم ثاقب رای کجا است؟
دکتر مریم ثاقب رای تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا مریم ثاقب رای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ثاقب رای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم ثاقب رای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ثاقب رای متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم ثاقب رای چه زمانی است؟
دکتر مریم ثاقب رای از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم ثاقب رای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم ثاقب رای چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم ثاقب رای رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم ثاقب رای 0 از 5 است.

درباره مریم ثاقب رایدکتر مریم ثاقب رای Maryam sagheb ray از دکترهای متخصص مامایی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم ثاقب رای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم ثاقب رای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم ثاقب رای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم ثاقب رای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم ثاقب رای متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم ثاقب رای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.