دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
حمید میرزایی سروشک

حمید میرزایی سروشک

کارشناس تغذیه

بندرعباس

کد نظام پزشکی

ت-5229
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

  

ارائه رژیم های غذایی در زمینه های :

کاهش وزن

افزایش وزن

دیابت

کبد چرب

رژیم تخصصی ورزشکاران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب دکتر حمیدمیرزایی سروشک

آدرس:

بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان نگین طبقه ۴

تلفن:07632240972

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حمید میرزایی سروشک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حمید میرزایی سروشک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار خوب و بادانش بالایی میباشد

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام.. دکتر بسیار خوب و مهربانی بودن و با دقت به حرف های بیمار گوش میدادن 🌹

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حمید میرزایی سروشک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر حمیدمیرزایی سروشک
بندرعباس - بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان نگین طبقه ۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمید میرزایی سروشک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید میرزایی سروشک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمید میرزایی سروشک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمید میرزایی سروشک چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید میرزایی سروشک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمید میرزایی سروشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمید میرزایی سروشک کجا است؟
دکتر حمید میرزایی سروشک 1 مطب در مطب دکتر حمیدمیرزایی سروشک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حمید میرزایی سروشک را ببینید.
+
آیا حمید میرزایی سروشک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید میرزایی سروشک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمید میرزایی سروشک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید میرزایی سروشک متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمید میرزایی سروشک چه زمانی است؟
دکتر حمید میرزایی سروشک از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمید میرزایی سروشک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمید میرزایی سروشک چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به حمید میرزایی سروشک رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمید میرزایی سروشک 5 از 5 است.
درباره حمید میرزایی سروشک


دکتر حمید میرزایی سروشک Hamid mizaei soroshk از دکترهای متخصص تغذیه بندرعباس هستند. مطب حمید میرزایی سروشک در بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان نگین طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمید میرزایی سروشک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632240972 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمید میرزایی سروشک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمید میرزایی سروشک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمید میرزایی سروشک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمید میرزایی سروشک متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمید میرزایی سروشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.