دکتر مرتضی ترابی میر آبادی

دکتر مرتضی ترابی میر آبادی

پزشک عمومی

تهران

درباره‌ی پزشک

در مطب حجامت ،بادکش درمانی،طب سوزنی برای لاغری و چاقی،زیبایی صورت،رشد قد و درمان جوش صورت انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۵۹۵۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان هنگام

آدرس:

تهران - خیابان هنگام - بعد از تقاطع فرجام - طبقه اول واحد 3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هنگام
ملاحظات

دکتر مرتضی ترابی میر آبادی
دکتر مرتضی ترابی میر آبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی ترابی میر آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی ترابی میر آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی ترابی میر آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی ترابی میر آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی ترابی میر آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ترابی میر آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی ترابی میر آبادی کجا است؟
دکتر مرتضی ترابی میر آبادی 1 مطب در مطب خیابان هنگام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرتضی ترابی میر آبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی ترابی میر آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ترابی میر آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی ترابی میر آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی ترابی میر آبادی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی ترابی میر آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی ترابی میر آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی ترابی میر آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی ترابی میر آبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرتضی ترابی میر آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی ترابی میر آبادی 0 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی ترابی میر آبادی

دکتر مرتضی ترابی میر آبادی morteza torabi mir abadi از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر مرتضی ترابی میر آبادی در تهران - خیابان هنگام - بعد از تقاطع فرجام - طبقه اول واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی ترابی میر آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177228780 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی ترابی میر آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی ترابی میر آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی ترابی میر آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی ترابی میر آبادی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی ترابی میر آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.