مهدیه مهدویان

مهدیه مهدویان

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3420

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، نبش 184 غربی ، ساختمان پزشکان 184 ، طبقه دوم ، واحد 3

تلفن:02177868420

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • روستاییان
  • ایرانیان
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهدیه مهدویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهدیه مهدویانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهدیه مهدویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه مهدویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهدیه مهدویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهدیه مهدویان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه مهدویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهدیه مهدویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهدیه مهدویان کجا است؟
دکتر مهدیه مهدویان 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهدیه مهدویان را ببینید.
+
آیا مهدیه مهدویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه مهدویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهدیه مهدویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه مهدویان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهدیه مهدویان چه زمانی است؟
دکتر مهدیه مهدویان از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهدیه مهدویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهدیه مهدویان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهدیه مهدویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهدیه مهدویان 0 از 5 است.

درباره مهدیه مهدویاندکتر مهدیه مهدویان mehdiyeh mahdavian از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مهدیه مهدویان در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، نبش 184 غربی ، ساختمان پزشکان 184 ، طبقه دوم ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهدیه مهدویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177868420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهدیه مهدویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهدیه مهدویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهدیه مهدویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهدیه مهدویان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهدیه مهدویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.