دکتر فاطمه اسدالهی

دکتر فاطمه اسدالهی

دکترای روانشناسی

دورود

کد نظام پزشکی

3243

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار 60متری

آدرس:

دورود بلوار ۶۰ متری نبش میثاق دوازدهم نرسیده به بانک کشاورزی

تلفن:06643223412

بیمه های طرف قرارداد

  • بانک ملت
  • بانک صادرات
  • بانک تجارت
  • بانک سپه
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه اسدالهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار 60متری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه اسدالهی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فاطمه اسدالهی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فاطمه اسدالهی
دکتر فاطمه اسدالهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه اسدالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه اسدالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه اسدالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه اسدالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه اسدالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه اسدالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه اسدالهی کجا است؟
دکترفاطمه اسدالهی مطب بلوار 60متری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه اسدالهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه اسدالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه اسدالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه اسدالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه اسدالهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه اسدالهی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه اسدالهی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه اسدالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه اسدالهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه اسدالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه اسدالهی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه اسدالهیدکترفاطمه اسدالهی fatemeh asadollahi از دکترهای متخصص روانشناسی دورود هستند. مطب دکتر فاطمه اسدالهی در دورود بلوار ۶۰ متری نبش میثاق دوازدهم نرسیده به بانک کشاورزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه اسدالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06643223412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه اسدالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه اسدالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه اسدالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه اسدالهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه اسدالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.