کد نظام پزشکی

گ-27961

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چنچه

آدرس:

شیراز-چهارراه چنچنه-خیابان یزدان مهر-کوچه3-پلاک27-کلینیک روانشناسی اسا

تلفن:09170841523

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فریبا فیضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چنچه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فریبا فیضی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

فریبا فیضی
فریبا فیضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فریبا فیضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا فیضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فریبا فیضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فریبا فیضی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا فیضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فریبا فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فریبا فیضی کجا است؟
دکترفریبا فیضی مطب چنچه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فریبا فیضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فریبا فیضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا فیضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فریبا فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا فیضی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فریبا فیضی چه زمانی است؟
دکتر فریبا فیضی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فریبا فیضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فریبا فیضی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فریبا فیضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فریبا فیضی 0 از 5 است.

درباره فریبا فیضیدکترفریبا فیضی fariba feyi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب فریبا فیضی در شیراز-چهارراه چنچنه-خیابان یزدان مهر-کوچه3-پلاک27-کلینیک روانشناسی اسا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فریبا فیضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170841523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فریبا فیضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فریبا فیضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فریبا فیضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فریبا فیضی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فریبا فیضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.