فخرالسادات کاظمی

فخرالسادات کاظمی

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

36482

درباره‌پزشک

دانشجوی دکترای روانشناسی سلامت 

مشاوره در زمینه زوج درمانی، نوجوانان و کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان هلال احمر

آدرس:

کرج .خیابان شهید بهشتی بین خیابان هلال احمر و استانداری، برج آرام

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فخرالسادات کاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فخرالسادات کاظمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فخرالسادات کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فخرالسادات کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فخرالسادات کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فخرالسادات کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فخرالسادات کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فخرالسادات کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فخرالسادات کاظمی کجا است؟
دکتر فخرالسادات کاظمی 1 مطب در مطب خیابان هلال احمر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فخرالسادات کاظمی را ببینید.
+
آیا فخرالسادات کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فخرالسادات کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فخرالسادات کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فخرالسادات کاظمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فخرالسادات کاظمی چه زمانی است؟
دکتر فخرالسادات کاظمی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فخرالسادات کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فخرالسادات کاظمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فخرالسادات کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فخرالسادات کاظمی 0 از 5 است.

درباره فخرالسادات کاظمیدکتر فخرالسادات کاظمی fakhrosadat kazemi از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب فخرالسادات کاظمی در کرج .خیابان شهید بهشتی بین خیابان هلال احمر و استانداری، برج آرام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فخرالسادات کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09363955009-09124649712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فخرالسادات کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فخرالسادات کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فخرالسادات کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فخرالسادات کاظمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فخرالسادات کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.