دکتر محمد صادقی

دکتر محمد صادقی

تخصص گوش، حلق و بینی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

70322

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش ،حلق و بینی

جراحی سر و گردن

جراحی زیبایی بینی و صورت 

تزریق ژل و بوتاکس 

عضو انجمن جراحان گوش ،حلق و بینی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر محمد صادقی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی نرسیده به چهارراه مرادی کوچه نبش داروخانه امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه چهارم

تلفن:07632213099

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • ارتش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد صادقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد صادقی کجا است؟
دکتر محمد صادقی 1 مطب در مطب دکتر محمد صادقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صادقی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد صادقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد صادقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد صادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد صادقی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد صادقیدکتر محمد صادقی dr_Mohammad_sadeghi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمد صادقی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی نرسیده به چهارراه مرادی کوچه نبش داروخانه امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632213099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد صادقی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.