دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهره ترشیزیان

دکتر زهره ترشیزیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

55284
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، عارف۳، پلاک ۲۶

تلفن:05138446490

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره ترشیزیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره ترشیزیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فیروزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب و باتجربه ای هستند. برخورد و رفتار عالی

فیروزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوب و با تجربه ای هستن برخورد و رفتارشون عالی

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام و خدا قوت من از مریض های قدیم خانم دکتر هستم ایشون بسیار دکتر خوب و محترمی هستن و ایشان بسیار با اخلاق و مهربون هستن و برای مریضاشون وقت میزارن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باتجربه، آگاه و تیزبین هستن ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره ترشیزیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، عارف۳، پلاک ۲۶


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره ترشیزیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره ترشیزیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره ترشیزیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره ترشیزیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره ترشیزیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ترشیزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره ترشیزیان کجا است؟
دکتر زهره ترشیزیان 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره ترشیزیان را ببینید.
+
آیا دکتر زهره ترشیزیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ترشیزیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره ترشیزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره ترشیزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره ترشیزیان چه زمانی است؟
دکتر زهره ترشیزیان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ترشیزیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره ترشیزیان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهره ترشیزیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره ترشیزیان 5 از 5 است.
درباره دکتر زهره ترشیزیان


دکتر زهره ترشیزیان dr zohre torshizian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر زهره ترشیزیان در مشهد، خیابان احمدآباد، عارف۳، پلاک ۲۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره ترشیزیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138446490 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره ترشیزیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره ترشیزیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره ترشیزیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره ترشیزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره ترشیزیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.