کد نظام پزشکی

۲۵۲۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان بیسیم

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی ساختمان محمد رسول الله 2 ، طیقه 3 ،کلینیک تخصصی لاغری و زیبایی کیمیا

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پزشکان پارس، طبقه اول، واحد 2

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیسیم
ملاحظات

مطب خیابان سنگی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با زهرا قایدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با زهرا قایدی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۴۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
زهرا قایدی
زهرا قایدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا قایدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا قایدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا قایدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا قایدی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا قایدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا قایدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا قایدی کجا است؟
دکتر زهرا قایدی 2 مطب در مطب خیابان بیسیم و مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا قایدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا قایدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا قایدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا قایدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا قایدی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا قایدی چه زمانی است؟
دکتر زهرا قایدی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا قایدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا قایدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا قایدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا قایدی 0 از 5 است.

درباره زهرا قایدی

زهرا قایدی dr zahra ghaedi از دکترهای متخصص تخصص مامایی بوشهر هستند. مطب زهرا قایدی در بوشهر، خیابان سنگی ساختمان محمد رسول الله 2 ، طیقه 3 ،کلینیک تخصصی لاغری و زیبایی کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا قایدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173244728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا قایدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا قایدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا قایدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا قایدی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا قایدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.