دکتر زهرا فاضلی

دکتر زهرا فاضلی

دکترای تغذیه

متخصص تغذیه و رژیم درمانی
تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

ت-4012

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبه روی خیابان ظفر، کوچه امانی، پلاک ۲ طبقه سوم ، واحد ۶،

تلفن:02122896482

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه کاظمیان، پلاک2، طبقه1

تلفن:02126705376

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا فاضلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا فاضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
مطب شریعتی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهرا فاضلی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهرا فاضلی
دکتر زهرا فاضلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا فاضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا فاضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا فاضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا فاضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا فاضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا فاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا فاضلی کجا است؟
دکترزهرا فاضلی مطب خیابان شریعتی و مطب شریعتی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا فاضلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا فاضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا فاضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا فاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا فاضلی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا فاضلی چه زمانی است؟
دکتر زهرا فاضلی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا فاضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا فاضلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زهرا فاضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا فاضلی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا فاضلیدکترزهرا فاضلی dr zahra fazeli از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر زهرا فاضلی در تهران، خیابان شریعتی، روبه روی خیابان ظفر، کوچه امانی، پلاک ۲ طبقه سوم ، واحد ۶، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا فاضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122896482 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا فاضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا فاضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا فاضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا فاضلی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا فاضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.