دکتر شراره خوارزمی

دکتر شراره خوارزمی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%90
پیشنهاد(از 37 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان و نوزادان مشاور ژنتیک

مشاوره تغذیه و رشد، مشکلات رفتاری کودکان، بیماریهای کودکان و نوزادان، مشاوره ژنتیک

در مطب اندازه گیری زردی نوزاد، سوراخ کردن گوش انجام میشود

همکاری با بیمارستان پیامبر اعظم، دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

کد نظام پزشکی

33244

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه سوم

تلفن:03432441161

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش
 • بانک سپه
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شراره خوارزمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شراره خوارزمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 37 کاربر)

%90
33 کاربر از 37 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

لطفا قبل از رفتن به مطب حتما با منشی تماس و علت مراجعه گفته شود.

نوبتهای مربوط به تغذیه از ساعت 7:30 دقیقه به بعد گرفته شود.

بیماران عزیز ساعت ویزیت در مطب نسبت به تعداد بیماران متغیر می باشد.

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شراره خوارزمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شراره خوارزمی
دکتر شراره خوارزمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شراره خوارزمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شراره خوارزمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شراره خوارزمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شراره خوارزمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شراره خوارزمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره خوارزمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شراره خوارزمی کجا است؟
دکترشراره خوارزمی مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شراره خوارزمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شراره خوارزمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شراره خوارزمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شراره خوارزمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شراره خوارزمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شراره خوارزمی چه زمانی است؟
دکتر شراره خوارزمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شراره خوارزمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شراره خوارزمی چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر شراره خوارزمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شراره خوارزمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شراره خوارزمیدکترشراره خوارزمی dr sharare kharazmi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر شراره خوارزمی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شراره خوارزمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432441161 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شراره خوارزمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شراره خوارزمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شراره خوارزمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شراره خوارزمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شراره خوارزمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.