دکتر سید جواد حسینی

دکتر سید جواد حسینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

سبزوار

کد نظام پزشکی

110807

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب کاشفی

آدرس:

سبزوار، بین کاشفی 13 و 15، بعد از داروخانه دکتر یزدان خواه

تلفن:05144230104

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جواد حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جواد حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جواد حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جواد حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جواد حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جواد حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جواد حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جواد حسینی کجا است؟
دکتر سید جواد حسینی 1 مطب در مطب کاشفی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جواد حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جواد حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جواد حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جواد حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جواد حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید جواد حسینی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جواد حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جواد حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید جواد حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جواد حسینی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید جواد حسینیدکتر سید جواد حسینی dr seyyed javad hosseini از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) سبزوار هستند. مطب دکتر سید جواد حسینی در سبزوار، بین کاشفی 13 و 15، بعد از داروخانه دکتر یزدان خواه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جواد حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05144230104 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جواد حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جواد حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جواد حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جواد حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جواد حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.