دکتر سید جلال سید قیاسی

دکتر سید جلال سید قیاسی

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

85846

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 7

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جلال سید قیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جلال سید قیاسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جلال سید قیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جلال سید قیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال سید قیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جلال سید قیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جلال سید قیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال سید قیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جلال سید قیاسی کجا است؟
دکتر سید جلال سید قیاسی 1 مطب در خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جلال سید قیاسی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جلال سید قیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال سید قیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جلال سید قیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جلال سید قیاسی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جلال سید قیاسی چه زمانی است؟
دکتر سید جلال سید قیاسی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال سید قیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جلال سید قیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید جلال سید قیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جلال سید قیاسی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید جلال سید قیاسی


دکتر سید جلال سید قیاسی dr seyyed jalal seyyed ghiyasi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر سید جلال سید قیاسی در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جلال سید قیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135536944 , 09015667004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جلال سید قیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جلال سید قیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جلال سید قیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جلال سید قیاسی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جلال سید قیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.