دکتر محمدحسین قاسم زاده

دکتر محمدحسین قاسم زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ زانو
تبریز

کد نظام پزشکی

46451
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

با بیمارستان های شهریار و شهدا همکاری دارند.

فعالیت های گچ گیری و در آوردن میله و بخیه درمطب انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب آبرسان

آدرس:

تبریز، آبرسان، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 4، پلاک 14

تلفن:04133345173

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنظرم آقای دکتر بسیار باشخصیت و خوش برخورد بودن و واقعا برای بیمار وقت گذاشتند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدحسین قاسم زاده
نوبت مطب آبرسان
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، آبرسان، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 4، پلاک 14
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین قاسم زاده کجا است؟
دکتر محمدحسین قاسم زاده 1 مطب در مطب آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین قاسم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین قاسم زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین قاسم زاده چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین قاسم زاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدحسین قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین قاسم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین قاسم زادهدکتر محمدحسین قاسم زاده dr mohammadhossein ghasem zadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر محمدحسین قاسم زاده در تبریز، آبرسان، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 4، پلاک 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133345173 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین قاسم زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.