دکتر فاروق فقهی کوچه باغ

دکتر فاروق فقهی کوچه باغ

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

96922
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات خیابان هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغ شمال، ساختمان شماره 10، طبقه 5

تلفن:04135545782

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاروق فقهی کوچه باغ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاروق فقهی کوچه باغ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام روز بخیر، خدمت تمام عزیزان جناب دکتر فقهی انسان بسیار با فهم و بسیار مهربان، در تخصص بیماری بینظریند در درمان هم بدون شک در اولین ویزیت نتیجه میگیرین، با دقت به بیمار میرسن، دارو درمانی فوق العاده تخصصی دارن، خلاصه هر چی بگم کم گفتم در مورد کارشون🙏🙏🙏

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاروق فقهی کوچه باغ
نوبت مطب خیابان هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغ شمال، ساختمان شماره 10، طبقه 5
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاروق فقهی کوچه باغ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاروق فقهی کوچه باغ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاروق فقهی کوچه باغ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاروق فقهی کوچه باغ چقدر است؟
هزینه ویزیت فاروق فقهی کوچه باغ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق فقهی کوچه باغ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاروق فقهی کوچه باغ کجا است؟
دکتر فاروق فقهی کوچه باغ 1 مطب در خیابان هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاروق فقهی کوچه باغ را ببینید.
+
آیا دکتر فاروق فقهی کوچه باغ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق فقهی کوچه باغ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاروق فقهی کوچه باغ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاروق فقهی کوچه باغ متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاروق فقهی کوچه باغ چه زمانی است؟
دکتر فاروق فقهی کوچه باغ از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاروق فقهی کوچه باغ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاروق فقهی کوچه باغ چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاروق فقهی کوچه باغ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاروق فقهی کوچه باغ 3 از 5 است.

درباره دکتر فاروق فقهی کوچه باغدکتر فاروق فقهی کوچه باغ dr farogh feghhi koche bagh از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر فاروق فقهی کوچه باغ در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغ شمال، ساختمان شماره 10، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاروق فقهی کوچه باغ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135545782 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاروق فقهی کوچه باغ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاروق فقهی کوچه باغ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاروق فقهی کوچه باغ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاروق فقهی کوچه باغ متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاروق فقهی کوچه باغ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.