دکتر محمد خلیلی

دکتر محمد خلیلی

دکترای تغذیه

دکترای تخصصی (Ph.D) علوم تغذیه
تبریز

کد نظام پزشکی

ت-4325
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات خیابان گلشهر

آدرس:

تبریز، الگلی، فلکه گلشهر، خیابان آبیاری(قاصدک)، جنب داروخانه صرامی، ساختمای یاس سپهر، طبقه سوم

تلفن:09386336503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد خلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رویا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون فوقالعاده با سواد باتجربه با اخلاق و بسیار مسئولیت پذیر در قبال بیمارشون هستند. همیشه با صبوری به تمام سوالاتم جواب دادند و تشخیص خیلی خوب و درمان فوق العاده ای دارند. هم در زمینه رژیم درمانی هم از طریق طب سوزنی

هایده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق باحوصله و خوش اخلاق هستند

بهنود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بررسی علت اضافه وزن، توجه به بیماریها و شرایط جسمی مراجعه کننده و تنظیم رژیم غذایی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد خلیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان گلشهر
تبریز - تبریز، الگلی، فلکه گلشهر، خیابان آبیاری(قاصدک)، جنب داروخانه صرامی، ساختمای یاس سپهر، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد خلیلی کجا است؟
دکتر محمد خلیلی 1 مطب در خیابان گلشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد خلیلی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد خلیلی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد خلیلی چه زمانی است؟
دکتر محمد خلیلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد خلیلی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد خلیلی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد خلیلی


دکتر محمد خلیلی dr mohammd khalili از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب دکتر محمد خلیلی در تبریز، الگلی، فلکه گلشهر، خیابان آبیاری(قاصدک)، جنب داروخانه صرامی، ساختمای یاس سپهر، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09386336503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد خلیلی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.