دکتر سیمین تقی زاده اسکویی

دکتر سیمین تقی زاده اسکویی

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

12840
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، خیابان شهریور، ساختمان هزاره، طبقه 4

تلفن:04133324173

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین تقی زاده اسکویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین تقی زاده اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دخترم سرفه شدید داشت با یک بار معاینه خوب شد از دکتر کمال تشکر رو دارم🌹

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیمین تقی زاده اسکویی
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ولیعصر، خیابان شهریور، ساختمان هزاره، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین تقی زاده اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین تقی زاده اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین تقی زاده اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین تقی زاده اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین تقی زاده اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین تقی زاده اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین تقی زاده اسکویی کجا است؟
دکتر سیمین تقی زاده اسکویی 1 مطب در ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیمین تقی زاده اسکویی را ببینید.
+
آیا دکتر سیمین تقی زاده اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین تقی زاده اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین تقی زاده اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین تقی زاده اسکویی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین تقی زاده اسکویی چه زمانی است؟
دکتر سیمین تقی زاده اسکویی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین تقی زاده اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین تقی زاده اسکویی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیمین تقی زاده اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین تقی زاده اسکویی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیمین تقی زاده اسکوییدکتر سیمین تقی زاده اسکویی dr simin taghi zade oskoee از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر سیمین تقی زاده اسکویی در تبریز، ولیعصر، خیابان شهریور، ساختمان هزاره، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین تقی زاده اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133324173 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین تقی زاده اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین تقی زاده اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین تقی زاده اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین تقی زاده اسکویی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین تقی زاده اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.