دکتر علی قدیری

دکتر علی قدیری

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

11223
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات خیابان امام

آدرس:

تبریز، خیابان امام، بالاتر از انتقال خون، نبش بانک ملت شعبه مسجد کبود، طبقه اول

تلفن:0415532253

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی قدیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی قدیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی قدیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام
تبریز - تبریز، خیابان امام، بالاتر از انتقال خون، نبش بانک ملت شعبه مسجد کبود، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی قدیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی قدیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی قدیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی قدیری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی قدیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قدیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی قدیری کجا است؟
دکتر علی قدیری 1 مطب در خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی قدیری را ببینید.
+
آیا دکتر علی قدیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی قدیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی قدیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی قدیری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی قدیری چه زمانی است؟
دکتر علی قدیری از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قدیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی قدیری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی قدیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی قدیری 0 از 5 است.
درباره دکتر علی قدیری


دکتر علی قدیری dr ali ghadiri از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر علی قدیری در تبریز، خیابان امام، بالاتر از انتقال خون، نبش بانک ملت شعبه مسجد کبود، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی قدیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0415532253 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی قدیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی قدیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی قدیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی قدیری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی قدیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.