دکتر ناهید حدیقه رضوان

دکتر ناهید حدیقه رضوان

کد نظام پزشکی: 90269
4.7 (14 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
204 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان

مطب هفده شهریور
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 10:30

آدرس مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان

مطب هفده شهریور
آدرس:
تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲
تلفن:

نظرات درباره دکتر ناهید حدیقه رضوان

4.7
از 14 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
فاطمه(1403/03/07)
نوبت دهی مطب
(1403/03/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: تشکیل پرونده بارداری
کاربر دکترتو(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
علت مراجعه: اقدام براى باردارى
سمیه(1403/01/29)
نوبت دهی مطب
(1403/01/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من دفعه اولم بود دیدمشون خانم دکتر واقعا باحوصله و بااخلاق و کاملا به مریض ارزش قائل میشه و کاملا به حرفهای مریض گوش میده و پاسخ میده من برخورد اول خیلی از ایشون انرژی گرفتم خدا عمرشون بده
حسین(1402/08/23)
نوبت دهی مطب
(1402/08/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خوبی هستن ولی همراه رو اجازه نمیدن که به اتاق معاینه بره
معصومه(1402/08/18)
نوبت دهی مطب
(1402/08/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر رضوان یکی یدونس با اخلاق با سواد مهربون و کاردان و قابل اعتماد انصافا کارش درسته ۱۰۰ درصد تایید میکنم
حسین(1402/07/13)
نوبت دهی مطب
(1402/07/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به دکتر ناهید حدیقه رضوان

چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید حدیقه رضوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید حدیقه رضوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید حدیقه رضوان در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ناهید حدیقه رضوان چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید حدیقه رضوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حدیقه رضوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان کجا است؟
دکتر ناهید حدیقه رضوان 1 مطب در مطب هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید حدیقه رضوان را ببینید.
آیا دکتر ناهید حدیقه رضوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حدیقه رضوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ناهید حدیقه رضوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید حدیقه رضوان متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید حدیقه رضوان چه زمانی است؟
دکتر ناهید حدیقه رضوان از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حدیقه رضوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید حدیقه رضوان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر ناهید حدیقه رضوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید حدیقه رضوان 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ناهید حدیقه رضواندکتر ناهید حدیقه رضوان dr nahid hadigheh rezvan از دکترهای متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان در تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135578923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید حدیقه رضوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید حدیقه رضوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید حدیقه رضوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید حدیقه رضوان متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید حدیقه رضوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.