%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام کلیه جراحی های زیبایی زنان

نوارمثانه، ارزیابی بی اختیاری ادرار، افتادگی ها و...

کد نظام پزشکی

95961

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، پاستور ۵، طبقه فوقانی کلینیک نسل امید

تلفن:05138467145

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ترانه مهاجری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ترانه مهاجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر ترانه مهاجری
دکتر ترانه مهاجری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ترانه مهاجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ترانه مهاجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ترانه مهاجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ترانه مهاجری چقدر است؟
هزینه ویزیت ترانه مهاجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ترانه مهاجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ترانه مهاجری کجا است؟
دکترترانه مهاجری مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ترانه مهاجری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ترانه مهاجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ترانه مهاجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ترانه مهاجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ترانه مهاجری متخصص زنان، زایمان و نازایی و اورولوژی زنان و جراحی ترمیمی لگن هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ترانه مهاجری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ترانه مهاجری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ترانه مهاجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ترانه مهاجری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ترانه مهاجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ترانه مهاجری 5 از 5 است.

درباره دکتر ترانه مهاجریدکترترانه مهاجری dr taraneh mohajeri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر ترانه مهاجری در مشهد، بلوار احمدآباد، پاستور ۵، طبقه فوقانی کلینیک نسل امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ترانه مهاجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138467145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ترانه مهاجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ترانه مهاجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ترانه مهاجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ترانه مهاجری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ترانه مهاجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.