دکتر هادی قهرمانی

دکتر هادی قهرمانی

پزشک دندانپزشک

گرگان

کد نظام پزشکی

127347

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۲۳، مجتمع ایران زمین، طبقه ۳

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی قهرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هادی قهرمانی
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۲۳، مجتمع ایران زمین، طبقه ۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی قهرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی قهرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی قهرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی قهرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی قهرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی قهرمانی کجا است؟
دکتر هادی قهرمانی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی قهرمانی را ببینید.
+
آیا دکتر هادی قهرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی قهرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی قهرمانی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی قهرمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هادی قهرمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی قهرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی قهرمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هادی قهرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی قهرمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر هادی قهرمانیدکتر هادی قهرمانی dr hadi ghahremani از دکترهای متخصص دندانپزشک گرگان هستند. مطب دکتر هادی قهرمانی در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۲۳، مجتمع ایران زمین، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی قهرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732222044-01732222033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی قهرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی قهرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی قهرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی قهرمانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی قهرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.