مسعود رستمی

مسعود رستمی

کارشناس بینایی سنجی

قم

کد نظام پزشکی

ب-2611

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

قم، خیابان امام، کوچه ۴۷، بینایی سنجی المهدی

تلفن:09189395724

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مسعود رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مسعود رستمی
نوبت مطب خیابان امام
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان امام، کوچه ۴۷، بینایی سنجی المهدی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مسعود رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مسعود رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مسعود رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مسعود رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مسعود رستمی کجا است؟
دکتر مسعود رستمی 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مسعود رستمی را ببینید.
+
آیا مسعود رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مسعود رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود رستمی متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مسعود رستمی چه زمانی است؟
دکتر مسعود رستمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مسعود رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مسعود رستمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مسعود رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مسعود رستمی 0 از 5 است.

درباره مسعود رستمیدکتر مسعود رستمی masod rostami از دکترهای متخصص بینایی سنجی قم هستند. مطب مسعود رستمی در قم، خیابان امام، کوچه ۴۷، بینایی سنجی المهدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مسعود رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09189395724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مسعود رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مسعود رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مسعود رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مسعود رستمی متخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مسعود رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.