شمعه عبود پیری

شمعه عبود پیری

کارشناس مامایی

قم

کد نظام پزشکی

م-18227
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماری زنان-زایمان

مشاوره اختلالات جنسی

تشخیص بارداری در 5 دقیقه

معاینه سلامت

مشاوره جهت تعیین جنسیت جنین

اوریکوتراپی گوش

انجام پاپ اسمیر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات خیابان دورشهر

آدرس:

قم، خیابان دورشهر، کوچه 10، ساختمان پزشکی بهاران، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شمعه عبود پیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شمعه عبود پیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شمعه عبود پیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان دورشهر
قم - قم، خیابان دورشهر، کوچه 10، ساختمان پزشکی بهاران، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شمعه عبود پیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شمعه عبود پیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شمعه عبود پیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شمعه عبود پیری چقدر است؟
هزینه ویزیت شمعه عبود پیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شمعه عبود پیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شمعه عبود پیری کجا است؟
دکتر شمعه عبود پیری 1 مطب در خیابان دورشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شمعه عبود پیری را ببینید.
+
آیا شمعه عبود پیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شمعه عبود پیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شمعه عبود پیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شمعه عبود پیری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شمعه عبود پیری چه زمانی است؟
دکتر شمعه عبود پیری از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شمعه عبود پیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شمعه عبود پیری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به شمعه عبود پیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی شمعه عبود پیری 5 از 5 است.
درباره شمعه عبود پیری


دکتر شمعه عبود پیری shamee aabod piri از دکترهای متخصص مامایی قم هستند. مطب شمعه عبود پیری در قم، خیابان دورشهر، کوچه 10، ساختمان پزشکی بهاران، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شمعه عبود پیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537839220 , 02537839219 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شمعه عبود پیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شمعه عبود پیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شمعه عبود پیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شمعه عبود پیری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شمعه عبود پیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.