دکتر سید محمدتقی هاشمیان

دکتر سید محمدتقی هاشمیان

تخصص کودکان و نوزادان

قم

کد نظام پزشکی

27849
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان سعیدی

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، روبه روی داروخانه هلال احمر، ساختمان الهیه، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدتقی هاشمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدتقی هاشمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده دلسوز مهربون . دارو به اندازه میدن و در کل خیلی خوبن. انشالا سلامت باشن .

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمدتقی هاشمیان
نوبت مطب میدان سعیدی
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، روبه روی داروخانه هلال احمر، ساختمان الهیه، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدتقی هاشمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدتقی هاشمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدتقی هاشمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدتقی هاشمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدتقی هاشمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدتقی هاشمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدتقی هاشمیان کجا است؟
دکتر سید محمدتقی هاشمیان 1 مطب در مطب میدان سعیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدتقی هاشمیان را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدتقی هاشمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدتقی هاشمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدتقی هاشمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدتقی هاشمیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدتقی هاشمیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدتقی هاشمیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدتقی هاشمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدتقی هاشمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمدتقی هاشمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدتقی هاشمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدتقی هاشمیاندکتر سید محمدتقی هاشمیان dr seyed mohammad taghi hashemian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر سید محمدتقی هاشمیان در قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، روبه روی داروخانه هلال احمر، ساختمان الهیه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدتقی هاشمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536608002 , 02536600661 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدتقی هاشمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدتقی هاشمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدتقی هاشمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدتقی هاشمیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدتقی هاشمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.