دکتر ملورینا محرری

دکتر ملورینا محرری

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

133128
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

 با بیمارستان های شفا، سینا و کودکان همکاری دارند

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات کلینیک شیخ الرئیس

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، کلینیک شیخ الرئیس

تلفن:04133366215

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملورینا محرری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملورینا محرری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

وحیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر محرری واقعا بی نظیر هستن.هم درحوزه کاری هم از نظر اخلاق و رفتار و همدلی با بیمار واقعا بی نظیرن.چندین بار‌‌ مراجعه داشتیم با هر بار رضایت قلبی و گرفتن نتیجه مثبت از طبابتشون.توفیقاتشون روزافزون و طول عمرشان باعزت باد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ملورینا محرری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک شیخ الرئیس
تبریز - تبریز، خیابان آزادی، کلینیک شیخ الرئیس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملورینا محرری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملورینا محرری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملورینا محرری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملورینا محرری چقدر است؟
هزینه ویزیت ملورینا محرری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملورینا محرری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملورینا محرری کجا است؟
دکتر ملورینا محرری 1 مطب در کلینیک شیخ الرئیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملورینا محرری را ببینید.
+
آیا دکتر ملورینا محرری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملورینا محرری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملورینا محرری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملورینا محرری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملورینا محرری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملورینا محرری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملورینا محرری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملورینا محرری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ملورینا محرری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملورینا محرری 5 از 5 است.
درباره دکتر ملورینا محرری


دکتر ملورینا محرری dr melorina moharreri از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر ملورینا محرری در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین خیابان شریعتی جنوبی و طالقانی، روبروی ساختمان حکیم، ساختمان مبین، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملورینا محرری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133104716 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملورینا محرری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملورینا محرری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملورینا محرری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملورینا محرری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملورینا محرری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.