دکتر لیلی رسولی فرد

دکتر لیلی رسولی فرد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

101504

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 6

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلی رسولی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلی رسولی فرد
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 6
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی رسولی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی رسولی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی رسولی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی رسولی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی رسولی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی رسولی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی رسولی فرد کجا است؟
دکتر لیلی رسولی فرد 1 مطب در خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلی رسولی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی رسولی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی رسولی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی رسولی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی رسولی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی رسولی فرد چه زمانی است؟
دکتر لیلی رسولی فرد از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی رسولی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی رسولی فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلی رسولی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی رسولی فرد 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلی رسولی فرددکتر لیلی رسولی فرد dr leli rasoli fard از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر لیلی رسولی فرد در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، ساختمان حکیم، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی رسولی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09143002022 , 04135556762 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی رسولی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی رسولی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی رسولی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی رسولی فرد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی رسولی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.