کد نظام پزشکی

۱۳۳۵۹۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب امیرآباد شمالی

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی، روبه روی مرکز قلب شریعتی، ابتدای کوچه شکراله، پلاک ۱۳۴، ساختمان پزشکان سبز، طبقه ۴، واحد ۹

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نرمین کریسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب امیرآباد شمالی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نرمین کریسانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر نرمین کریسانی
دکتر نرمین کریسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نرمین کریسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرمین کریسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نرمین کریسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نرمین کریسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرمین کریسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرمین کریسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نرمین کریسانی کجا است؟
دکتر نرمین کریسانی 1 مطب در مطب امیرآباد شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نرمین کریسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نرمین کریسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرمین کریسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نرمین کریسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرمین کریسانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نرمین کریسانی چه زمانی است؟
دکتر نرمین کریسانی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نرمین کریسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نرمین کریسانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نرمین کریسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نرمین کریسانی 0 از 5 است.

درباره دکتر نرمین کریسانیدکتر نرمین کریسانی dr narmin kerisani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نرمین کریسانی در تهران، امیرآباد شمالی، روبه روی مرکز قلب شریعتی، ابتدای کوچه شکراله، پلاک ۱۳۴، ساختمان پزشکان سبز، طبقه ۴، واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نرمین کریسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188631707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نرمین کریسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نرمین کریسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نرمین کریسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نرمین کریسانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نرمین کریسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.